آخرین اخبار
خانه / فرق ضاله / بهائیت / افشاگری پریسا سحرخیز از پشت پرده من و تو تا آکادمی گوگوش + عکس
افشاگری پریسا سحرخیز از پشت پرده من و تو تا آکادمی گوگوش + عکس

افشاگری پریسا سحرخیز از پشت پرده من و تو تا آکادمی گوگوش + عکس

چندی پیش بود که حرف‌های بحث‌برانگیز پریسا سحرخیز، مجری و برنامه‌ساز سابق شبکه من و تو و بازگو کردن علت جدایی‌اش از این شبکه جنجال بسیاری را در فضای مجازی به وجود آورد.

غیبت طولانی پریسا سحرخیز از شبکه من و تو و سکوت مدیران این شبکه سبب شد تا ابهامات فراوانی در ذهن بینندگان این شبکه به وجود آید تا اینکه وی بالاخره در صفحه شخصی فیس‌بوک خود از جدا شدنش از شبکه من و تو خبر داد.

به گزارش مرصاد به نقل از بولتن نیوز، دیلی اکسپرس نوشت: وی در پستی جنجالی سوءاستفاده‌های اخلاقی و روابط جنون‌آمیز برخی از کارکنان شبکه را یکی از دلیل های اصلی ترک این شبکه اعلام کرد. پریسا سحرخیز پیش‌تر در اقدامی جداگانه با انتشار عکس‌هایی از روشنا (یکی از شرکت‌کنندگان برنامه آکادمی گوگوش)، از تجاوز جنسی تیام، یکی از کارمندان شبکه من و تو به روشنا و در ادامه از خودکشی نافرجام وی پرده برداشت.

بیش از چند روز از افشاگری های پریسا سحرخیز نگذشته بود که در کمال تعجب به یک‌باره اکانت فیس‌بوک شخصی وی هک و حذف گردید. حذف فیس‌بوک پریسا سحرخیز سؤال‌های فراوانی را در پی داشت تا اینکه وی در توییتر خود از تهدیدهای مسئولین شبکه من و تو خبر داد.

سحرخیز که اقدام مسئولین شبکه من و تو را در هک کردن فیس‌بوکش غیرحرفه‌ای و مغایر با آزادی بیان توصیف کرد نوشت: «متأسفانه کسانی که ادعای آزادی بیان دارند وقتی نظر شخصیت و در مورد چیزی که دوست نداری میگی خیلی زود عصبانی میشن و کاملا بچگانه برخورد می کنن. باید به شبکه بگم که با بستن آی دی فیسم نمی تونید واقعیت رو از بین ببرید.من هنوز با کارهاتون مخالفم شما زن رو بازیچه خودتون می دونید.»

افشاگری های سحرخیز از روابط غیراخلاقی و رسوایی تجاوز جنسی یکی از کارمندان شبکه به روشنا (شرکت‌کننده آکادمی گوگوش) از یک سو و از سویی دیگر رسوایی بزرگ اخلاقی رها اعتمادی (مجری اصلی آکادمی گوگوش) در تجاوز وی به یک پسر ۱۱ ساله سبب شده است تا مدیران شبکه من و تو را در برگزاری سری چهارم آکادمی گوگوش دچار سردرگمی کند.

به نظر می‌رسد تجاوز به یکی از شرکت‌کنندگان آکادمی گوگوش توسط یکی از کارمندان شبکه من و تو که منجر به خودکشی نافرجام او شد کشمکش های شدیدی را در بین عوامل این شبکه به وجود آورده است تا آنجایی که برگزاری این برنامه را در هاله‌ای از ابهام تا مرز تعطیلی کشانده است.

1111

2222

212

211

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>